Anasayfa

Süper Hızlı Web Sitesi Aç ve Seriye Bağla


Tahminlere göre 2012 yılında ülkemizdeki web sitesi açığı 2.500.000 adete ulaşacak. Bu asgari rakam. Teknolojinin ve mobil cihazların gelişimi ve geçmiş Internet tecrübemize göre bu rakam iki katından fazla da gerçekleşebilir.
Seri biçimde web sitesi açmak için Webtime en uygun tercihtir. Teknik olarak Webtime elle değil tam otomatik sistemle kurulumu tamamlanır. Dünyanın en çok kullanılan sunucu yönetim yazılımı olan Parallels Plesk ile entegre çalışan ve SaaS olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Webtime'ın kurulumu 2 dakikayı geçmemektedir. Bu kadar kısa sürede ve tüm ayarları yapılmış olarak yayına açılabilen bir web sitesi platformu için bir işletme günde yaklaşık 540 adet web sitesi kurabilme kapasitesine erişebilmektedir. Bu sayı 1 adet sistemci eleman ile elde edilmektedir. Eleman sayısı artarsa Webtime sayısı da artar.
Üstelik tüm kayıtlar tutulmuş ve sonraki yenilemeler için hiç bir ek emeğe gerek kalmadan seri yenilemeler yapılarak. Webtime ile binlerce onbinlerce web sitesini inanılmaz kısa süreler içinde kurabilirsiniz. Alanlarında son derece uzman kadromuz ile tüm bu süreçlerde yanınızda olacağız.
Ad - Soyad
Eposta Adresiniz *
Lutfen isleminizi seciniz *
Üye Ol Üyelikten Çık

Lisans Sahibi: Bilişim Dış Tic. ve Danışmanlık Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başkent Vergi Dairesi | Vergi Nu: 3850133352