Anasayfa

Webtime Nedir?Webtime; web site açmak ve yönetmek için uluslararası standartlara uygun tasarımlı yazılım paketidir. Kurumsal ya da kişisel hangi ölçekte olursa olsun web ihtiyaçlarını hızlı, kolay ve yüksek kalitede karşılar.Anahtar teslim web sitesi üretir. Webtime ile tüm süreçler otomatize olmuştur. Web siteniz 5 dakika içinde yayına hazır duruma geçer.

Gelişmiş özellikleri ve kararlı yapısı ile Kokpit (İçerik Yönetim Sistemi) sektör standardı olmaya aday bir CMS’tir. Webtime çok fonksiyoneldir. 2011 tarihli yepyeni ve son model özellikler Webtime'da hayatbulur: Site Kapat, Site Şifrele, Video Galeri, Foto Galeri, Gelişmiş Sayaç, Sosyal Medya, 81 Adet Sayfa Tipi, 27 Adet Tema ve daha pek çok müthiş özellik her Webtime için standarttır.

Webtime SEO (Search Engine Optimization) için birebirdir. Çoklu web site kurma ve yönetme için tam donanımlıdır. SEO uyumlu altyapısı ile etkin bir SEO sonucu sağlar.Webtime 14 yıllık Fenikeli web tecrübesinin meyvesidir. Fenikeli Görsel Tasarım Ekibinin yüksek kalite ve işe yarar arayüz ve tasarım yaklaşımıyla nette dikkatleri üzerinde toplar.

Webtime millidir. Webtime her yönüyle Türk Internet'ini daha ileriye götürmek ve temiz ve nezih bir Internet deneyimi yaşatmak için milli bir ruh ve ekiple Türkiye'de üretilmiştir. Türkiye'nin ilk SaaS (software-as-a-service) uygulaması olup APS Catalog 1.2 entegrasyonu tamamlanmış ve aylarca süren testlerden başarıyla geçmiştir.

Görsel bir şölen yaşatır ziyaretçilerine. Esnek tasarım alanları ve tema yapısı sayesinde şablon (template) mantığından uzaktır.
Neşeli ve kıpır kıpırdır. Temalar arası geçişteki profesyonel uyum ise renkli ve sürekli canlı bir web deneyimi sunar.
Ekonomiktir de. Her piyasa şartında Webtime ekonomik bir çözümdür. Kalitesi ile özel tasarımlara alternatif bir çözüm olarak küresel webin bu alandaki Türk çözümüdür.
Heyecan vericidir. Dilediğin an dilediğin kadar web sitesi açabilmek! Mutluluğun adı bu olsa gerek.
Keyifle yönetilir. Kokpit önünüzde açık, masanızda yeni demlenmiş çay! İşte misiniz yoksa keyifte mi?
Sosyaldir. Sosyal medya alanları ile etkin köprüler kurar sosyal dünyaya.
Özgündür. Sıkıcı ve birbirinin kopyası web siteleri yerini özgün ve özel tasarımlı Webtime’lara bırakır. Çok hızlıdır. İçerik girişinin bu kadar hızlı olabileceğini hayal edemezsiniz.
Üretkendir. Zıpkın gibi zihinlere yepyeni şeyler üretmeleri için rekreasyon alanları verir.Etiket: webtime, wt, web time,

Ad - Soyad
Eposta Adresiniz *
Lutfen isleminizi seciniz *
Üye Ol Üyelikten Çık

Lisans Sahibi: Bilişim Dış Tic. ve Danışmanlık Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başkent Vergi Dairesi | Vergi Nu: 3850133352