Anasayfa
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı
Bu bölümde Webtime'ın Internet kullanıcıları için ne anlam ifade ettiği anlatılmaktadır. Anlaşılır ve güncel bir dille Son Kullanıcı yani müşteri bir web sitesi kurarken Webtime'ı neden tercih etmeli sorusunun cevabı verilmektedir.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Hemen Web Sitesi Kur
Web sitesi edinmenin en kolay yolu Webtime'dan geçer.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Yasaya Uygunluk
Ticaret ile uğraşıyorsan ve sermaye şirketin varsa (ltd, aş, komandit) 14 Şubat 2011 tarihli 6102 numaralı Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği şirket bilgilerini kamuoyuyla paylaşmak için web sitesi edinmek zorunludur.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Ekonomik Fiyat
Webtime özündeki kiralama modeli sayesinde her tür piyasa koşulunda ekonomik bir çözüm sunar.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Son Teknoloji
SaaS (Software as a service) uygulaması olması Webtime'a her daim güncel kalma ve son sürümün müşteriye anlık ulaşma imkanını verir.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Türkçe Panel
Kokpit yani Webtime site yönetim paneli (cms) tamamen size göre düşünüldü ve baştan sona ilk koddan son vuruşa kadar ergonomi ve hız için üretildi.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Bulunabilirlik
İşe yarayan ve hata vermeyen site içi arama motoru tüm Webtime'larda standart! Üstelik etiketlerde de arama özelliği ile.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Güncel Aktif Tanıtım
Webtime iphone ®, ipad ®, htc ®, samsung galaxy ®, motorola xoom ® ve neredeyse tüm mobil cihazlarla ve her tür dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla uyumlu çalışır. Internet'e erişebildiğin heryerden ve günün her saatinde güncelleme yapabilirsin.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Renkli Özellikler
Tek tuşla site arayüzü tamamen değişsin, istatistikler detaylı incelenebilsin, video - resim - ses - belge galerilerinden dilendiği kadar oluşturulabilsin hayal gibi değil mi? Webtime'da değil, gerçeğin ta kendisi.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Farklı Özellikler
İçerik yok
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Mahremiyet
Web siten sana özel mi olsun istiyorsun? Site ziyaretçilerini belirleyebilmek mi istiyorsun? Ya da mesela sadece ailene özel bir alan mı olsun istiyorsun? Hepsi Webtime'da

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > İnteraktivite
Etkileşimli web kullanımı Webtime'da anlamını buluyor. Çoklu editör yönetimi sayesinde siteyi yönetmesine izin verdiğin kişilerle birebir paylaşım yapabilirsin.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Medya İlintisi
Webtime'lar sadece size bir yapı sunmakla kalmaz aynı zamanda serbest alanlar vasıtasıyla özgür uygulamaları sitenizde görüntülemenize destek olur.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Son Kullanıcı > Sayaç ve İstatistik
Site ziyaretçi ve işlemlerini Sayaç ile izlemek hatta Google ® Analytics ile entegre etmek ne hoş olurdu değil mi? Evet olurdu ve oldu da. Webtime Analytics® ile entegre çalışır! Başka sayaç sistemleri de elbette ki kod yapımız ile uyumlu ise çalışır!

Ad - Soyad
Eposta Adresiniz *
Lutfen isleminizi seciniz *
Üye Ol Üyelikten Çık

Lisans Sahibi: Bilişim Dış Tic. ve Danışmanlık Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başkent Vergi Dairesi | Vergi Nu: 3850133352