Anasayfa
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller
İçerik yok
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Kendi Medyan
Ülke çapında yaygın kullanıcı ve takipçiye sahip bir e-medya imparatorluğuna sahip olmak bir tık uzakta diyebilmemiz için her tür imkana sahipsiniz. Webtime bir internet medyası oluşturmak için birebir ve ekonomik bir çözümdür.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Yeni Nesil SEO
Arama Motoru Optimizasyonu için yeni ve sağlam çapalar Webtime'da. Kurumsal ve bireysel SEO için çoklu Webtime kurulumları ve Sanalrehber ile backlink kazanımı.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Kazanç Kapısı
Webtime size ve ticari hayatınıza yeni bir kazanç kapısı açabilir. Dönemsel gelirler, anlık kazançlar, maliyeti düşük geliri yüksek kalemler. Beyaz yaka iş. Deposu, stoğu, kargosu, ambalajı, battısı çıktısı olmayan son teknoloji ve prestijli bir e-dükkan. Tam techizatlı ve sistemli bir e-iş döngüsü.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Hızlı ve Seri Çözüm
Günümüz şartlarında bir web sitesi olmazsa olmazlar arasında. Dolayısıyle Türk Internet'inde web sitesi patlaması yakındır. 6102 numaralı Yeni Türk Ticaret kanunu da bunu destekler mahiyette. Geriye kalıyor: sürat. Kim ne kadar erken davranır ve hızlı hareket ederse kazanç o denli büyük ve sürdürebilir olacak.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Fabrikasyon
Bilişimin ve de özelde yazılımın fabrikası olmaz denilir. Bu algı tümüyle yanlıştır. Fabrika bilgisayarların içindedir. Yazılım kodlarının arasındadır. Kopya ve klonlamanın baştan düşünülmesiyle fabrikanın temelleri zaten atılmış olur.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Sorunsuz Altyapı
Kararlı, sistemli ve stabil çalışan bir altyapı ve son teknoloji ile donanmış sağlam bir kurgu size geniş seçenekli ve kıvrak manevra kabiliyetine haiz ticaret imkanları sunar. Webtime altyapısı ile sorunsuz ticari faaliyet ana hedefimizdir.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Sorunsuz Üstyapı
Webtime'ı gerek yeni web standartlarına uyarlama gerekse de yeni tasarım trendlerini takip etme açısından Fenikeli Görsel Tasarım Ekibi son derece hassasiyet göstermektedir. Webtime sektör standardı olmaya aday bir Web Platformu olarak planlandı bu nedenle sektör ihtiyaçlarını karşılayabilme ürünü geliştirme açısından önemli ilkelerimizden.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Gelişmiş Özellikler
Web tasarımı yaparken ve bu hizmeti sunarken pek çok özelliğe ihtiyaç duyarsınız. Pek çok cms de bunları düşünerek üretilir. Ancak bazen ticari kaygılar da etken olabilir. Biz farklı olmak için değil ihtiyaç olduğu için özellik geliştirdik.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Kolay İdame
Tüm işlemler kayıtlı olarak yürütüldüğü ve her şey otomatize edildiği için manuel işlem olabildiğince azdır. Bu nedenle de satışlarınız, müşterileriniz ve sonuçları hep kayıt altındadır.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > İlk SaaS Uygulaması
APS Catalog'ta yeralan ilk ve tek Türk yazılımı olan Webtime, Plesk üzerinden tam otomatik yüklenir ve ayarlanır.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Katmanlı Ürün Yapısı
Webtime ürün ve servislerinde tekel olma niyetinde olmayan üretici firmamız ilke kararı alarak Webtime katmanlı servislerini aracı firmalar üzerinden yürüterek sektöre canlılık kazandırmayı hedeflemektedir.

Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Ölçeklenebilir Yapı
İçerik yok
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Tema Desteği
İçerik yok
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Eğitim Merkezleri
İçerik yok
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Sektör Standardı
İçerik yok
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Maliyet Tasarrufu
İçerik yok
Nedir ? > Webtime'ı Anlamak > Profesyoneller > Sürekli Güncel Kal
İçerik yok
Ad - Soyad
Eposta Adresiniz *
Lutfen isleminizi seciniz *
Üye Ol Üyelikten Çık

Lisans Sahibi: Bilişim Dış Tic. ve Danışmanlık Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başkent Vergi Dairesi | Vergi Nu: 3850133352