Anasayfa

Medya Patronu Olmak Bir Tık Uzağınızda


Birbirine bağlantılı herbiri farklı alanlarda hizmet veren ama yönetimi ve altyapısı tek olan üstelik de çok uygun fiyatlara ve çok kısa sürede kurulabilen binlerce web sitesi hayali ne kadar yakın şimdi size.
İşiniz ne olursa olsun kendi kamuoyunuzu oluşturmak yani kendi medyanıza sahip olmak ürün ve hizmetlerinizi insanlarla buluşturma adına bir numaralı iştir. Internet, ki geleneksel medyadan farklı olarak kümülatif bir yapılanma modelinde ilerleyen bir medya olarak size her gün büyüyen ve gelişen bir medya kümesi imkanı verir.
Örneğin Spor alanında medya oluşturmak isteyen bir kişi/kurum her spor dalı ve ona bağlı alt dallarda bilgi başvuru kaynağı siteler oluşturmak istediğinde ortalama olarak açması gereken site sayısı 5000'ler civarındadır. Bunun sporculara ait olanları, arşivler, paylaşımlar, kulüpler, taraftarlar ayakları da düşünüldüğünde bir spor e-medyası oluşturmak için 10.000'e yakın web sitesi ile ancak Internet'te görünür, bulunur olursunuz.
Webtime ile yaklaşık olarak 30 günde 10.000 siteyi yayına açabilir ve bilgi girişlerine başlayabilirsiniz. Ve bunun size olan maliyeti ulusal bir gazete kurmaktan çok daha ucuza gelir.
E-dünya bambaşka fırsatlarla size geniş imkanlar sunarken Webtime ile siz güvenle bu yatırıma evet diyebilirsiniz.
Ad - Soyad
Eposta Adresiniz *
Lutfen isleminizi seciniz *
Üye Ol Üyelikten Çık

Lisans Sahibi: Bilişim Dış Tic. ve Danışmanlık Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başkent Vergi Dairesi | Vergi Nu: 3850133352