Anasayfa

Web Piyasasında Güvenebileceğiniz Altyapıya Nadir Rastlanır


Bir ticari işletmenin geriye doğru hizmet kayıtlarını gelecekteki yeni kazançlar için sağlam kaydetmesi ve raporlaması ne denli önemli ise kullanıcı tarafında da bu servislere duyulacak güven o denli önemlidir. Webtime gerek kullanıcı gerekse de Abone Merkezi veya profesyoneller için sorunsuz altyapı sunar.
Kararlı çalışan soruzsuz altyapıyı oluşturan kriterlerden bazıları şöyle:
Mükemmel Kurgu: Webtime'ı planlama aşamasından üretim ve kalite kontrole oradan satış sonrası hizmetler ve devamlılığa kadar tasarlayan ve kurgulayan ekip sadece yazılımcı bir ekip değildi. Ekipte bizzat aktif olarak pazarlama tecrübesi olan, işletme yöneticiliği yapan, iletişim uzmanı olan, grafik ve görsel tasarımın müşterinin karar verme sürecini doğrudan etkilediğinin farkında olan ve veri operasyonunun iş bitirme süresini birebir etkileyen eleman olduğunu bilen ortak bir akıla inanmış bilişim eksperlerinin yeralması satıcı - müşteri - sadık müşteri - kazanç dörtlüsünü ve ennihaye Webtime'ın felsefesi olan Edin Bulun Kazan döngüsünü oluşturuyor.
Sunucu Standardizasyonu: Webtime'ın yayın aşamasında gerekli asgari düzey standartların tespit edilmesi. Bunun dışındaki sunucu yayınlarının barındırdıkları olası sorunlar nedeniyle onaylanmaması
.NET Platformu: Dünyanın en çok kullanılan ve arkasında Microsoft® firmasının durduğu yaklaşık 7 yıldır geliştirilen yazılım platformu.
Parallels® Plesk: Yine alanında dünyanın en çok kullanılan ve uzun yıllardır geliştirilen SaaS'ın mucidi sunucu yönetim yazılımı. Buna bağlı olarak Abone Merkezlerine geniş ve ölçeklenebilir yetkilendirme süreçleri, esnek ürün reçeteleri oluşturma imkanı, anlık güncellemeler, sunucu kaynaklarında etkin yönetim, müşteri yönetimi, sipariş yönetimi gibi çok sayıda işe yarayan uygulama.
Fenikeli Ltd.:14 yıllık web ve Internet tecrübesi ile Fenikeli Ltd'nin ürünün her tür ince detayında imzası ve müşteri odaklı yaklaşımı
Ad - Soyad
Eposta Adresiniz *
Lutfen isleminizi seciniz *
Üye Ol Üyelikten Çık

Lisans Sahibi: Bilişim Dış Tic. ve Danışmanlık Emlak İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.
Başkent Vergi Dairesi | Vergi Nu: 3850133352